Värsked tööpakkumised

Läti projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 187174

Tööpakkumise number

187174

Töö kirjeldus

* töötajate (arstide) vahendamise Läti projekti koordineerimine
* kandidaatide intervjuurimine, hindamine ja nõustamine
* soome keele õppe korraldamine Lätis
* reklaami ja töökuulutuste koostamine Lätis

Nõudmised kandidaadile

* läti keele oskus väga heal tasemel
* hea eneseväljendusoskus
* iseseisvus ja head organiseerimisvõimed
* personalitöö- või müügialane haridus või kogemus antud valdkondades
* hea vene keele oskus ja inglise keele oskus
* kasuks tuleb soome keele oskus

Ettevõte pakub

* osalise koormusega tööd (16 tundi nädalas)
* töökohta arenevas ettevõttes Tallinna kesklinnas
*mitmekülgset tööd personalitöö vallas
*võimalust oma ideede rakendamiseks
*motiveerivat põhipalka ja tulemustasu
*ametialast väljaõpet
*toetavat kollektiivi

Lisainfo

Sobiv kandidaat on hea suhtlemisoskusega, ettevõtlik ja iseseisev.
Tööle asumise aeg kokkuleppel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
20. november 2009
Kuulutus sisestati:
16. november 2009

PUUMEDI OÜ on Eesti juhtiv personaliteeninduse ettevõte, mis pakub tööjõuteenuseid tervishoiuvaldkonnas. Pakume tervishoiutöötajatele töövõimalusi Eesti ja Soome tervishoiuasutustes ning tervishoiuasutustele abi tööjõu leidmisel.
Meie partneriteks on mitmed haiglad, polikliinikud, erakliinikud ja apteegid nii Soomes kui ka Eestis.