Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199457

Läti keelt valdav telefoniküsitleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Pakume telefoniküsitlustööd läti- ja venekeelsete intervjuude läbi viimiseks ühe projekti raames.
  • Paindlik tööaeg vahemikus kl 10.00-17.00 tööpäeviti perioodil 28.06-09.07
  • Nõutud arvu intervjuude läbi viimine tähtajaks
  • Töötasu intervjuude põhine

Nõudmised kandidaadile

  • väga hea läti ja vene keele (soovitavalt läti k emakeelena) valdamine teksti lugemise ja vestlemise tasemel
  • positiivne hoiak, aktiivsus
  • täpsus, korrektsus
  • hea suhtlemisoskus
  • meeldiv hääl ja hea diktsioon
  • arvutioskus tavakasutaja tasemel

  • koolitust ja väljaõpet konkreetse küsitlusprojekti läbi viimiseks;
  • väga heal tasemel kaasaegset töökeskkonda TNS Emori telefoniküsitluskeskuses;
  • sõbralikku õhkkonda ja toetust;
  • ühekordset korralikku lisateenistusvõimalust.

Tööpakkumise number
#199457

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
15. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
9. juuni 2010
Lisainfo palga kohta:
Tasu on intervjuude põhine

AS Emor on 19-aastase eduka tegutsemiskogemusega Eesti ja Baltimaade juhtiv uuringute- ja konsultatsioonide firma. TNS uuringufirmade gruppi kuuluvas rahvusvahelises ettevõttes töötab tänasel päeval 75 mitmekülgse kogemustepagasi ja professionaalsete teadmistega uuringuspetsialisti ning 200 küsitlustööd läbi viivat inimest üle Eesti.
Telefoniküsitlused toimuvad Emori uues ja kaasaegses telefoniküsitluskeskuses Tammsaare Ärikeskuses.

Vaata rohkem