Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #176897

Läti keelt valdav telefoniküsitleja

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume telefoniküsitlustööd inimesele, kes valdab suhtlustasemel läti, vene ja eesti keelt.

  • Küsitlustöö toimub uues ja kaasaegses TNS Emori telefoniküsitluskeskuses Tammsaare Ärikeskuses
  • Tööaeg on õhtuti kl 17.00-21.00
  • Töögraafik on paindlik
  • Eeldatud töökoormus vähemalt 2-3 õhtul nädalas
  • Töötasu sõltub intervjuudest

Nõudmised kandidaadile

  • läti, vene ja eesti keele valdamine teksti lugemise ja vestlemise tasemel
  • positiivne hoiak, aktiivsus
  • täpsus, korrektsus
  • hea suhtlemisoskus
  • meeldiv hääl ja hea diktsioon
  • arvutioskus tavakasutaja tasemel

  • Pakume võimalust teenida stabiilset ja arvestatavat (lisa)sissetulekut;
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda;
  • väga häid töötingimusi vastvalminud kaasaegses telefoniküsitluskeskuses;
  • võimalust ühildada edukalt telefoniküsitlus oma põhitöö või õpingutega.

Tööpakkumise number
#176897

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
15. mai 2009
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2009
Lisainfo palga kohta:
Tasu on intervjuude põhine

AS Emor on 18-aastase eduka tegutsemiskogemusega Eesti ja Baltimaade juhtiv uuringute- ja konsultatsioonide firma. TNS uuringufirmade gruppi kuuluvas rahvusvahelises ettevõttes töötab tänasel päeval 75 mitmekülgse kogemustepagasi ja professionaalsete teadmistega uuringuspetsialisti ning 200 küsitlustööd läbi viivat inimest üle Eesti.

Vaata rohkem