Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57641

Läti keelde tõlkija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kasutusjuhendite, kataloogide jm tarbetekstide tõlkimine eesti, soome või inglise keelest läti keelde

Ootused kandidaadile

kandideerija emakeel peab olema läti keel

Ettevõte pakub

arendav ja huvitav töö
vajaduse korral väljaõpe
koolitus tööandaja kulul
soovi korral keelevärskendusreisid Lätti
uusimad töövahendid
tõlkimisrutiinist vabastav tõlketarkvara
kogenud kolleegide tugi
mugav töökoht südalinnas
tööaeg vastavalt soovile

Tööpakkumise number
#57641