Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #338018

Lastetoas hoidja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma kollektiivi toredaid ja aktiivseid lastetoa hoidjaid, kellele südamest meeldib lastega koos aega veeta!

Ootused kandidaadile

Alati rõõmsameelne
Loominguline
Korrektne
Rahulik

Ettevõte pakub hea boonusena tasuta sportimisvõimalust ja suurepärast töökollektiivi!

Lisainfo

Meie lastetoas tuleb tegeleda 1,5-7 aastaste lastega, kes tuuakse lastetuppa vanemate treeningutel olemise ajaks max. 2 tunniks.

Tööpakkumise number
#338018

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 3 €/tunnis
Kuulutus aegub:
21. aprill 2014
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2014

Arctic Sport Club on pakkunud sportimisvõimalust juba üle 10 aasta.

Vaata rohkem