Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670639

Lastemajateenuse peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Eesti
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 4. oktoober 2020
Kuulutus aegub: 1. november 2020

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded on:
 lastemajateenuse osutamise korraldamine, sh. laste ärakuulamine;
 valdkondliku võrgustiku- ja koostöö ning teavitustegevuse läbiviimine ja koordineerimine;
 lapsevanemate, kohalike omavalitsuste töötajate ja teiste võrgustikuliikmete nõustamine ning üldine teavitustöö.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on kõrgharidus, soovitavalt magistrikraad, sotsiaal-, kasvatus-, õigus- või meditsiiniteadustes ja vähemalt kolmeaastane lastega töötamise kogemus viimasel kuuel aastal. Oled hea suhtleja ja hindad kõrgelt meeskonnatööd. Sind iseloomustab korrapärasus, oled väga kõrge pingetaluvusega ja algatusvõimeline ning soovid seksuaalselt väärkoheldud laste abistamissüsteemi arendusmeeskonna liikmena muudatusi ellu viia.
Sa suudad ennast väljendada suuliselt ja kirjalikult nii eesti (tasemel C1), vene (tasemel C1) kui ka inglise keeles (tasemel B2).

Tööpakkumise number
#670639

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. november 2020
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem