Värsked tööpakkumised

Lastekodu kaupluse kaubavastuvõtja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 100059

Tööpakkumise number

100059

Töö kirjeldus

Saatelehtede alusel kaupade vastuvõtmine, koguste ja markeeringute kontrollimine
Vastuvõetud kaupade lahtipakkimine, vajadusel markeerimine, ladustamine
Enne kaupluse avamist müügisaali ja laoruumide korrastamine ja kaubariiulite täitmine, kaupade nimetuse, koguse, hinna, markeeringu ja säilivusaegade kontrollimine ning vajadusel kaupade komplekteerimine ja puhastamine
Kaubavarude pidev jälgimine ja õigeaegne vahetuse vanem informeerimine liiga suurte või väikeste kaubavarude korral

Nõudmised kandidaadile

Kesk-eriharidus või selle omandamine
Vähemalt 3 aastane töökogemus kaubanduses
Nõutav on riigikeele ja soovitav inglise ja vene keele oskus
Arvutikasutusoskus väga heal tasemel

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda
Tööd pidevalt areneves ettevõttes
Tööle vastavat tasu

Lisainfo

Töö tegemise asukoht Grossi Toidukaubad Lastekodu
Lastekodu 14, Tallinn

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö
Kuulutus aegub:
13. mai 2007
Kuulutus sisestati:
19. märts 2007

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma klientidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu.