Värsked tööpakkumised

Lastekeskuse lapsehoidja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 591282

Tööpakkumise number

591282

Töö kirjeldus

Lastekeskuse klientide viisakas ja rõõmsameelne teenindamine
Laste jälgimine ja mänguplatsi korrashoidmine
Jooksvate küsimuste professionaalne lahendamine

Nõudmised kandidaadile

Rõõmsameelne ja lapsesõbralik

Ettevõte pakub

Vahetustega töö graafiku alusel
Tööks vajalik väljaõpe
Sõbralik ja särav meeskond
Vaheldusrikas ja suhtlemisrohke töö
Tasuta sportimisvõimalused koos ettevõttesiseste soodustustega

Asukoht:
Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
30. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2019

SPA Tours OÜ alla kuuluvad Tallinn Viimsi SPA, Grand Rose SPA ja Meresuu SPA hotell. Soov on olla suurima teenuste valikuga elamuskeskus, kus saavad hoolitseda oma tervise ja heaolu eest igas vanuses inimesed.
Meie kahekorruselises 1000m2 suuruses laste müralas leidub aktiivset tegevust igas vanuses lapsele.