Värsked tööpakkumised

Lastekasvatuse spetsialist/lapsehoidja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 98679

Tööpakkumise number

98679

Töö kirjeldus

− lastega usaldusliku suhte loomine, selle hoidmine;
− isikliku positiivse eeskuju demonstreerimine;
− laste igapäevaste esmavajaduste rahuldamisega tegelemine (toitmine, magamine,
potilkäimine jne.);
− mitmekülgsete kasvatus- ja õppetegevuste ettevalmistamine ning selle praktiseerimine lastega igapäevaselt;
− lapsevanematega laste vajaduste, huvide, jm. osas konsulteerimine;
− ruumides korra ja puhtuse ning arengut võimaldava keskkonna tagamine;

Nõudmised kandidaadile

− huvi ja armastus laste ning nendega tegelemise vastu pikemas perspektiivis;
− lastega töötamise kogemus;
− vanus vähemalt 25 eluaastat;
− erialane kõrg- või rakenduslik haridus;
− kohuse- ja vastutustunne;
− rahumeelsus ja loomingulisus.

− Eeskätt pakume võimalust teha koostööd ja olla arvestatavaks partneriks;
− võimalust iseseisvalt tööd korraldada ja lahendusi välja töötada;
− vastutusrikast töökeskkonda ja enese proovilepaneku võimalust;
− konkurentsivõimelist töötasu;
− kaasaegseid töötingimusi;
− väikest ettevõtlikku ja noort kollektiivi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
10. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
9. märts 2007
Brutopalk:
Alates 40 EEK tunnis

OÜ Pailaps on noor lastehoiu teenust pakkuv ettevõte Tallinna kesklinnas. Ettevõte on asutatud 2007 aasta alguses pakkumaks oma kaasaegsetes ruumides kvaliteetset ja usaldusväärset lapsehoiu teenust koos igapäevaste tegevuste ning laste mitmekülgse arendamisega. Tegeleme peamiselt alla 3 aastaste lastega.
Ettevõtte missiooniks on läheneda igale lapsele individuaalselt ja pakkuda turvalist keskkonda, samal ajal olla lapsevanemale alati kättesaadav.