Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #522108

Lastekaitsespetsialist

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • laste õiguste ja huvide kaitsmine;

  • abivajajate (alaealiste ning nende vanemate ja eestkostjate) nõustamine nende sotsiaalsetest õigustest ja abistamise võimalustest;

  • juhtumipõhise töö kavandamine ja korraldamine peredega, pere võrgustikku kuuluvate isikute kaasamine;

  • vanemliku hoolitsuseta alaealiste elu korraldamine;

  • lastele ja peredele toimetulekuks vajalike sotsiaalteenuste korraldamine;

  • koostöö tervishoiu-, haridus- ja hoolekandeasutustega, omavalitsustega ja era- ning  ühiskondlike organisatsioonidega.

Ootused kandidaadile

  • sotsiaaltöö- või sellele lähedase eriala (sotsiaalpedagoogika, pedagoogika, vms) alane kõrgharidus või selle omandamine;

  • valmisolek kahe aasta jooksul peale tööle asumist omandada sotsiaaltöötaja kutse spetsialiseerumisega lastekaitsele;

  • sotsiaal- ja lastekaitse valdkonna õigusaktide tundmine;

  • hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas; vene keele oskus suhtlustasandil;

  • hea pingetaluvus, ärakuulamis-, suhtlemis- ja eneseväljendusoskus;

  • empaatilisus, kohusetunne ja korrektsus;

  • kandidaadile annab eelise kogemus lastega töötamise alal.

  • tänapäevaseid töötingimusi, töökoht asub renoveeritud teenuskeskuse majas;

  • erialase täiendamise ja arenemise võimalust;

  • häid võimalusi tervisliku ja sportliku eluviisi harrastamiseks;

  • vajadusel tööandja eluruumi;

  • töötasu 1150 eurot, põhipuhkust 35 kalendripäeva;

  • ametiauto kasutamise võimalust tööülesannete täitmisel.

Tööpakkumise number
#522108