Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #545039

Lastekaitsespetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

laste õiguste ja huvide kaitsmine;
perede nõustamine ja teenustele suunamine;
juhtumipõhise töö kavandamine ja korraldamine peredega, probleemide lahendamisse sotsiaalvõgustikku kuuluvate asutuste ja isikute kaasamine;
vanemliku hoolitsuseta alaealiste elu korraldamine;
perede nõustamine laste kasvatamisega seotud vanematevahelistes vaidlustes.

Ootused kandidaadile

sotsiaaltööalane kõrgharidus;
väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil ametialase sõnavara valdamisega;
iseseisvus, analüüsivõime, pingetaluvus ja kohusetunne;
hea suhtlemisoskus, organiseerimis- ja algatusvõime ning meeskonnatöö oskused;
kohaliku omavalitsuse korraldust reguleerivate õigusaktide ning asjaajamiskorra tundmine;
vajalike arvutiprogrammide kasutamise oskus (MS Word,MS Excel,STAR).

Ettevõte pakub

huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
arenguvõimalusi;
täiendkoolitusi;
35 kalendripäeva puhkust.

Lisainfo

Lasnamäe Linnaosa Valitsus võtab teenistusse kolm lastekaitse spetsialisti ajutiselt äraolevate ametnike asendajad

Tööpakkumise number
#545039

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või ametnik
Kuulutus aegub:
23. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2018

CVKeskus.ee klient

Lasnamäe Linnaosa Valitsus

Vaata rohkem