Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #294823

Lastekaitsespetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sotsiaalnõustamine lastekaitse küsimustes
Abivajava lapse ja tema pere õiguste kaitse
Asendushoolduse korraldamine ja järelvalve
Lastega peredele teenuste korraldamine

Ootused kandidaadile

kõrgharidus sotsiaaltöös, psühholoogias või pedagoogikas
varasem töökogemus laste ja perede nõustamisel
teadmised lastekaitset puudutavast seadusandlusest
eesti keele oskus kõrgtasemel, vene kõnekeele oskus
väga hea suhtlemisoskus ja empaatilisus

Ettevõte pakub

toetav kollektiiv
isikliku sõiduauto kasutamise kompensatsioon/ ametiauto
puhkus 35 päeva

Tööpakkumise number
#294823

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 650 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
27. detsember 2012

CVKeskus.ee klient

Pakume Keila linnas sotsiaalhoolekandeteenuseid.

Vaata rohkem