Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #337959

Lastekaitse vanemspetsialist (määratud ajaks)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lastekaitse vanemspetsialisti põhiülesanneteks on laste õiguste ja huvide kaitsmine ning perede abistamine juhtumipõhiselt. Lapsevanemate paremale toimetulekule kaasaaitamine nende abistamise, jõustamise ning sobivatele teenustele suunamise kaudu.

Ootused kandidaadile

  • sotsiaaltööalane kõrgharidus;
  • kohaliku omavalitsuse korraldust reguleerivate õigusaktide ning asjaajamiskorra tundmine;
  • hea suhtlemisoskus;
  • hea pingetaluvus;
  • kohusetunne, otsustus - ja vastutusvõime;
  • väga hea eesti keele oskus ja vene keele oskus suhtlemistasemel;
  • teenistusülesannete täitmiseks vajalike arvutiprogrammide kasutamise oskus (MS Word, MS Excel).

Ettevõte pakub

  • mitmekesist tööd;
  • täiendkoolitusi;
  • 35 kalendripäeva põhipuhkust;
  • koostööaldist ja sõbralikku kollektiivi.

Lisainfo

Kasuks tuleb kohaliku omavalitsuse ametiasutuses lastekaitse spetsialistina töötamise kogemus.

Tööpakkumise number
#337959

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Alates 1010 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. aprill 2014
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2014

Nõmme Linnaosa Valitsus on Tallinna linna ametiasutus, kes lahendab linnaosa oma haldusterritooriumil talle riigi ja Tallinna õigusaktidega pandud ülesandeid.

Vaata rohkem