Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #44332

Lastekaitse- ja noorsoospetsialist

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lastekaitse- ja noorsootöö juhtimine koolis (ka vallas). Töötajale on ette nähtud oma kabinet ja arvuti. Töö on nii tubane kui ka liikuvat laadi. Suhtlemine lastega ja nende peredega.

Ootused kandidaadile

  • Eesti kodanik
  • sotsiaaltöö- või psühholoogiaalane kõrgharidus või hetkel selle omandamine
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, ühe võõrkeele oskus kesktasemel
  • hea arvuti kasutamise oskus
  • hea suhtlemisoskus
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

Pakume meeldivat töökeskkonda ja -tingimusi.
Vajadusel abistame elamispinnaga.

Tööpakkumise number
#44332

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 4400 - 5500 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. mai 2005
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2005

Iisaku Gümnaasium asub looduskaunis kohas. Tööst vaba aega on võimalik kasutada sportimiseks ja kultuuriliseks tegevuseks. Iisaku pakub mitmekesiseid võimaliusi.

Vaata rohkem