Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #150325

Lasteaiaõpetaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Väikelaste mitmekülgne arendamine ja kasvatamine, suhtlemine lastevanematega

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus (vastavus Pedagoogide kvalifikatsiooninõuetele, Haridusministri määrus 26.08.2002 nr 65)
  • soov töötada lastega
  • loovus ja algatusvõimelisus
  • meeskonnatöö oskus ja väga hea suhtlemisoskus
  • vastutustunne, korrektsus ja täpsus,
  • arvuti ja Interneti kasutamisoskus ning
  • õpi- ja otsustusvõimelisus, analüüsimis- ja planeerimisvõime.

Ettevõte pakub

  • sõbralikku kollektiivi
  • mitmekülgset arenguvõimalust
  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd

Tööpakkumise number
#150325

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. mai 2008
Kuulutus sisestati:
2. mai 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem