Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #549182

Lasteaiaõpetaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Asenduskoht õpetajana lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asemel.

Ootused kandidaadile

Koolieelse lasteasutuse õpetaja kvalifikatsioon või läbitud 320 t koolieelse pedagoogika kursust.
Soovituslikult eelteadmised Reggio Emilia pedagoogikast.

Väike eralasteaed, väikesed rühmad (18 last rühmas), nooruslik ja rõõmsameelne kollektiiv.
Tööle asumise aeg 01.10.18

Tööpakkumise number
#549182

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2018
Kuulutus sisestati:
2. august 2018

Lasteaed Puhhi on eralasteasutus, mille pidajaks on MTÜ Lasteaed Puhhi.
Lasteaia juhtorganid on MTÜ Lasteaed Puhhi juhatus, lasteaia nõukogu ja direktor.

Lasteaed Puhhi on avatud kella 7.30-st kuni 18.00ni.
Lasteaias on 2 liitrühma 36le lapsele.

Vaata rohkem