Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69820

Lasteaiaõpetaja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Melliste Algkool-Lasteaed kuulutab välja konkursi lasteaiaõpetaja ametikohale seoses uue rühma loomisega.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat

  • on rõõmsameelne, tore ja abivalmis;
  • omab soovi töötada lastega;
  • on aktiivne ja positiivse ellusuhtumisega.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus lasteaiaõpetajana.

Ettevõte pakub

Meie pakume

  • meeldivat töökeskkonda;
  • eneseteostusvõimalust;
  • väärilist töötasu;
  • vajadusel ametikorterit.

Lisainfo

Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad esitada 26. juuniks k.a. aadressil Mäksa vald, Melliste sjsk, 62301.
Lisainformatsioon: Aime Tamm, 741 1567 või 741 1573.

  • Töökoha asukoht Tartumaa, Melliste

Tööpakkumise number
#69820