Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670356

Lasteaiaõpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame 6.-7a. rühma toredat, töökat, loovat õpetajat. Tegemist on dekreedi asenduskohaga, kuid see ei peaks olema taksituseks. Esimesel võimalusel anname liikumisvõimaluse asutusesiseselt teise rühma. Meie lasteaias on 6 toredat eestikeelset rühma ja sõbralik naiskond.

Ootused kandidaadile

Kui sulle meeldivad lapsed ja sa naudid seda, et iga päev toob uusi väljakutseid, siis on see töökoht just sinule!

Tööpakkumise number
#670356

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1315 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Lasteaedade tegevus

Vaata rohkem