Tööpakkumise number

574107

Töö kirjeldus

lastele eakohase turvalise, mängulise ja arendava kasvukeskkonna loomine; õppe - ja kasvatustöö läbiviimine rühmas ning laste võimetekohane arendamine.


Nõudmised kandidaadile

Ootame kandideerima pühendunud, rõõmsameelseid õpetajaid, kes väärtustavad oma töös lapsest lähtumist, loovust, arengut ja koostööd.
Kasuks on ka kogemus eelkooliealiste lastega töötamisel.


Ettevõte pakub

tööd särasilmete laste ja sõbraliku kollektiivi keskel, kaasaegseid töötingimusi, enesearendamise võimalusi, kindlat ja stabiilset tööd; puhkust suveperioodil


Lisainfo

Tööaeg 7 tundi päevas, töö on vahetustega.
Lisaküsimuste korral pöörduda: info(at)sipsik.edu.ee
52 268 20


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2019
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2019
Brutopalk:
Alates 977.5 kuni 1150 EUR kuus
Soovin kandideerida

Lasteaiaõpetaja


TALLINNA LASTEAED SIPSIK

Tallinna Lasteaed Sipsik on kesklinna piirkonnas asuv kuuerühmaline renoveeritud lasteaed, mis avati 18. märtsil 2004 aastal. Iga rühma kasutuses on avatud kööginurgaga mänguruum, magamisruum, riietusruum ja tualettruum. Kõikides ruumides on uus ja kaasaegne sisustus. Lasteaias on eraldi muusikasaal ja võimlemissaal.
Lasteaed omab erinevaid tegutsemisvõimalusi pakkuvat õueala, mis tagab laste aktiivse liikumise - võimaldab sportida ja organiseerida huvipakkuvaid tegevusi.
Tallinna Lasteaed Sipsik kuulub tervist edendavate lasteaedade võrgustikku alates detsembrist 2005.
Lasteaia personal on sõbralik ja töökas. Lapsevanemad on toetavad ja osalevad aktiivselt mitmesugustel lasteaia üritustel.

Vaatan ettevõtte profiili