Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #752343

Lasteaiaõpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • koostöise rühmameeskona juhtimine

  • lõimitud ja mänguliste õppetegevuste läbiviimine

  • projektipõhise tööviisi rakendamine rühmas

  • koostöö kõigil tasanditel

  • rühma dokumentatsiooni täitmine

Ootused kandidaadile

  • Kvalifikatsiooninõuetele vastavust

  • Ootame oma meeskonnaga liituma rõõmsameelset, teotahtelist, loovat,arengut ja koostööd väärtustavat õpetajat!

  • Kandideerimise eelduseks on motivatsioonikiri, palume edastada e-postile

Ettevõte pakub

  • looduslikult kaunist ja kaasaegset töökeskonda

  • eneseteostuse võimalusi

  • toredat ja sõbralikku meeskonda

  • võimalust panustada lasteaia arendustegevusse

  • toredaid ühisüritusi

Tööpakkumise number
#752343