Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #120852

Lasteaiaõpetaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lasteaiaõpetaja 6-7-aastaste laste rühmas. Õppe- ja kasvatustegevus lähtuvalt Alushariduse raamõppekavast

Ootused kandidaadile

Armastab lapsi, kohusetunne, valmidus meeskonnatööks, suhtlemisoskus

Sõbralik töökollektiiv, head töötingimused, hea materiaalne baas töö teostamiseks, enesetäiendamise võimalused

Tööpakkumise number
#120852

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
27. september 2007
Kuulutus sisestati:
27. august 2007

4-rühmaline lasteaed, ruumikas, hea materiaalse baasiga, hea asukoht Nõmme ujula lähedal, suur kõrghaljastusega õueala.

Vaata rohkem