Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #633936

Lasteaiaõpetaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oleme sõbralik maakool kes ootab oma kollektiivi rõõmsameelset, loovat ja mänguhimulist lasteaiaõpetajat.
Õpetaja planeerib ja korraldab rühmas õppe- ja kasvatustegevusi, teeb koostööd lastevanemate ja kolleegidega
Tööle asumise aeg 05. veebruar 2020

Ootused kandidaadile

Vastavus Haridus- ja Teadusministri kehtestatud pedagoogi kvalifikatsiooninõuetele
Paindlikkus
Lojaalsus
Sõbralikkus
Lapsest lähtuv suhtumine

Kandideerimisel esitada: CV, avaldus, kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad.

Ettevõte pakub

- täistööaega
- huvitavat ja vastutusrikast tööd kaasaegses keskkonnas
- sõbralikku ja toredat seltskonda
- ühisüritusi ning sporditegemise võimalusi

Tööpakkumise number
#633936