Värsked tööpakkumised

Lasteaiaõpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 148904

Tööpakkumise number

148904

Töö kirjeldus

Seoses kolme uue lasteaiarühma avamisega, ootame uuest õppeaastast tööle lasteaiaõpetajat, kelle töö sisuks on vahva, lastes uudishimu tekitava ja tegutsemislusti ning avastamisrõõmu pakkuva kasvukekkonna loomine.

Nõudmised kandidaadile

Kutsume kandideerima õpetajat
• kes on avatud uuendustele
• kelle haridus vastab erialale
• kellel jagub algatusvõimet ja huumorimeelt
• kes on siiras
• kes julgeb arvutit kasutada
• kes väärtustab meeskonnatööd

Sul on võimalus osaleda ühe lasteaia uuenemisprotsessis. Pakume häid enesetäiendamisvõimalusi, toetavat meeskonda, kaunist ümbrust ning mugavat ja tihedat väikebussiühendust 20 km kaugusel oleva pealinnaga. Tööle ja koju sõidu kompenseerime.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. mai 2008
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2008
Brutopalk:
Alates 10100 EEK kuus

Kurtna Kool asub Saku vallas kaunis Kurtna külas, mis asub 20 km kaugusel Tallinnast. Kooli ümbritseb ühest küljest mets ja teisest küljest rahulik elamurajoon.
Praegune koolihoone on renoveerimisel. Alates augustist muutub lasteaed-algkool lastead-põhikooliks. Septembris alustame õppeaastat uues renoveeritud majas. Meie maja arhitektid Raili Kadarik ja Priit Ehala ning ehitusfirma Koger&Partnerid on projekteerimisel ja ehitamisel lähtunud keskkonnasäästlikust ja tervislikust mõtteviisist.
Kurtna Koolis hakkavad tööle 6 lasteaiarühma ja 9 põhikooli klassi. Ruumi jagub ligi 300 lapsele. Lisaks kaasaegselt sisustatud rühma- ja klassiruumidele, on kooli juures täismõõtmetega võimla, jõusaal ja aeroobikasaal, lasteaialastele ja I-II klassi õpilastele väike ujumisbassein. Piisavalt jagub ruume individuaalse õppetöö läbiviimiseks.
Kurtna Kool lähtub õppetöös põhimõttest, et iga laps saaks terviklikud teadmised ümbritsevast maailmast ja seda mitte ainult faktide tuupimisest, vaid ka võimalikult praktiliste kogemuste näol. Kooli tavaprogrammi kõrval on kesksel kohal loodussäästliku ja keskkonnale orienteeritud maailmavaate ja eesti rahva omakultuuri tutvustamine. Õppetöövormid on aktiivõppepõhised: üksikuid tunde eristamata üldõpe 1.-2. klassis, loodusainete tsükliõpe II ja III kooliastmes. Me väga soovime, et tänased lapsed hakkavad maailma paremaks, puhtamaks, ilusamaks muutma.