Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #326152

Lasteaiaõpetaja abi

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õpetaja abistamine tegevuste läbiviimisel, rühmaruumide korrashoid, toidu serveerimine.

Ootused kandidaadile

Keskharidus, heal tasemel eesti keele oskus, kohusetundlikkus, sõbralikkus, abivalmidus, tahe töötada väikelastega ning meeskonnatöö oskus.

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi
Enesearendamise võimalusi
Kindlat ja stabiilset tööd
Sõbralikku ja meeldivat kollektiivi

Tööpakkumise number
#326152

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
20. november 2013

Tallinna külje all Rae vallas asub uus ja kasvav Peetri Lasteaed-Põhikool.

Vaata rohkem