Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #78827

Lasteaiakasvataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kavandada ja korraldada laste kehaliste ja sotsiaalsete oskuste arengu soodustamiseks mõeldud tegevust;
  • tõhustada keelelist arengut jutuvestmise, rollimängude, laulude, luuletuste ja vaba vestluse ning arutelude abil;
  • jälgida lapsi, et hinnata ja vanematega arutada nende edasijõudmist ja võimalikke raskusi;
suunata/kontrollida laste tegevust ohutuse tagamiseks ja konfliktide lahendamiseks;

Ootused kandidaadile

  • pedagoogiline eriharidus või selle omandamine;
  • õpetus- ja kasvatusmetoodikate tundmine,
  • lapse psühholoogilise arengu iseärasuste tundmine
  • kannatlikkus ja tolerantsus

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd
  • toredat kollektiivi

Tööpakkumise number
#78827