Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166920

Lasteaia töötaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tartu lasteaed Sirel kuulutab välja konkursi järgmiste ametikohtade täitmiseks:

  • rühmaõpetaja (1,0 ametikoht, liitrühm,, lapsed vanuses 3-6 aastat)
  • juhataja asetäitja õppe-ja kasvatustöö alal (koormus 0,2 ametikohta)
  • eesti keele õpetaja (koormus 0,125 ametikohta)
  • tervishoiutöötaja (koormus 0,25 ametikohta)

Ootused kandidaadile

Ootame meeldivat meeskonnaliiget kes on hariduselt ja hingelt pedagoog, armastab lapsi ja omab häid ametialaseid ja kutseoskusi ning on võimeline oma tööd juhtima ja planeerima.

Meie pakume pidevat töökohta, huvitavat ja loomingulisust meeskonnatööd, 42 päeva puhkust, võimalus töötada meeldivas keskkonnas. Töötasu vastavalt haridusele.

Lisainfo

Haridus, CV ning kvalifikatsiooninõuetele vastavad dokumentide koopiad palun esitada 16. oktoobriks 2008 aadressil Tartu Lasteaed Sirel, Lubja 14, 50303 Tartu,

Tööpakkumise number
#166920

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2008

Tartu Lasteaed Sirel on 3 rühmaga väike lasteaed Raadi linnaosas, hästi hubane ja soe.

Asutuses töötab 2 eesti õppeleelega liitrühma (1 rühmas lapsed vanuses 2 aastat 8 kuud - 5 aastat 6 kuud), (teises eesti õppekeelega rühmas lapsed vanuses 5,6-6,5 aastat) ning 1 vene õppekeelega rühm (lapsed vanuses 2,5 - 6,5 aastat).

Lasteaed pidas eelmine aasta 50-aasta juubeli. Maja on renoveeritud aastatel 1998-2004 Lüneburgi sponsori abil. Aasta 2004 ehitatud juurdeehitus - uus rühm. Lasteaial on korras õueala huvitavate õuevahenditega. Majas puudub muusika-ja võimlemissaal. Tegevused viiakse läbi omas rühmas.

Vaata rohkem