Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199779

Lasteaia rühmaõpetaja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime vastavatud Lastepäevakeskusesse, mis sügisest muutub lasteaiaks, rühmaõpetajat. Õpetaja hakkab töötama liitrühmas, kus käivad lapsed alates 2. eluaastast kuni koolini. Samuti on rühmas ka vene peredest pärit lapsi, kellele on vaja õpetada eesti keelt (keelekümblus).

Nõudmised kandidaadile

Lasteaiaõpetajal peab olema keskeri või kõrgharidus alushariduse erialal. Peab valdama vene keelt heal suhtlustasandil.

Pakume toredat töökeskkonda uues lasteaia hoones, mis asub looduskaunis piirkonnas Jõhvi linnast 15 km kaugusel. Konkurentsivõimelist palka. Täiendkoolituse võimalusi. Kollektiiv on väike ja sõbralik.

Tööpakkumise number
#199779

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 8300 - 9600 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
14. juuni 2010

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem