Värsked tööpakkumised

Lasteaia õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 42942

Tööpakkumise number

42942

Töö kirjeldus

Töö sisuks on alushariduse andmine koolieelsetele lastele.
Tööaeg 35 tundi nädalas, sealhulgas õppe-kasvatustöö tundide arv õpetaja ametikohal on 30 tundi nädalas.
Võimalik on töötada osalise tööajaga.

Nõudmised kandidaadile

• eelkoolipedagoogika alane kõrg- või keskeriharidus või
• muu pedagoogiline kõrg- või keskeriharidus ja läbitud 160-tunnine eelkoolipedagoogika kursus või
• muu kõrg- või keskeriharidus ja läbitud 320-tunnine eelkoolipedagoogika kursus

Pakume palka kesk-eri hariduse puhul alates 4600 kroonist ja kõrghariduse puhul alates 4900 kroonist.

Lisainfo

Avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad esitada 10. aprilliks 2005
aadressil Ropka tee 25, 51013 Tartu või saata e-postiga rhein@kodu.ee

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. aprill 2005
Kuulutus sisestati:
28. märts 2005

Tartu Lasteaias Ristikhein on 12 rühma, neist 2 tasandusrühma ja 3 sõimerühma. Kokku käib lasteaias 250 last. Üks rühm on Hea Alguse metoodikal töötav rühm. Lasteaias töötab palju huviringe (judo, kunstiring, beebikool, inglise keel, seltskonnatants, muusikaring jt.)
Õpetajad kasutavad õppetegevuse läbiviimiseks erinevaid metoodikaid.