Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52828

Lasteaia õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Täiskoormusega lasteaia rühmaõpetaja

Ootused kandidaadile

Ootame:
- päikselist loomust;
- armastust laste ja oma töö vastu;
- meeskonna väärtustamist;
- nii isiklikus kui professionaalses aregus headusele, tarkusele ja armastusele toetumist;
- erialast kvalifikatsiooni.

Ettevõte pakub

- ühtset ja turvalist meeskonda;
- arengu- ja eneseteostamisvõimalusi;
- toetavat keskkonda;
- konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Ootame avaldusi koos CV-ga hiljemalt 30. septembriks.
Täpsem info: RaM Veskimöldre Lasteaed, Instituudi tee 151, Laagri, Harjumaa või info@ramlasteaed.ee

Tööpakkumise number
#52828