Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #303815

Lasteaia õpetaja

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pisike eralasteaed Tallinna kesklinnas otsib oma kollektiivi rõõmsameelset ja loovat rühmaõpetajat.

Nõudmised kandidaadile

- Pedagoogiline haridus või lapsehoidja kutsetunnistuse olemasolu.
- Vajalik eelnev töökogemus antud erialal.
- Kohusetundlik.
- Rõõmsameelne.
- Loov ning avatud uutele väljakutsetele.

Ettevõte pakub

- Sõbralikku keskkonda.
- Paindlikku tööaega.
- Eneseteostuse võimalust.
- Konkurentsivõimelist töötasu.

Tööpakkumise number
#303815

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
5. mai 2013
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2013

Oleme pisike lastehoid Tallinna südalinnas kes pidevalt areneb ja laieneb. Töötame nii päeva kui tunnihoiu põhimõttel, lisaks pakume ka õhtu ja ööhoiu võimalust. Soovi korral anname rendile ruume.
Meie lastehoid on nagu pisike lasteaed, kus on oma kindel päevaplaan ja õppetegevused. Erinevalt suurest lasteaiast jätkub igale lapsele rohkem hoolt ja tähelepanu, seda tänu väiksele laste arvule ja kahele täiskasvanule, kes lastega pidevalt tegelevad.

Kuna oleme laienemas, siis otsime juurde veel ühe õpetaja!!!

Vaata rohkem