https://www.cvkeskus.ee/79424

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #79424

Lasteaia õpetaja

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lasteaia õpetaja


Ootused kandidaadile

Koolieelse lasteasutuse õpetaja kvalifikatsiooninõuded on järgmised:
1) eelkoolipedagoogika alane kõrg- või keskeriharidus või
2) muu pedagoogiline kõrg- või keskeriharidus ja läbitud 160-tunnine eelkoolipedagoogika kursus või
3) muu kõrg- või keskeriharidus ja läbitud 320-tunnine eelkoolipedagoogika kursus.


Ettevõte pakub

Töötasu sõltuvalk kvalifikatsioonist 5000-6030 krooni kuus.


Tööpakkumise number
#79424
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Lasteaia õpetaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!