Värsked tööpakkumised

Lasteaia õpetaja (päevahoid)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 149216

Tööpakkumise number

149216

Töö kirjeldus

Lasteaia õpetaja töö seisneb sõbraliku, tegutsemislusti ning avastamisrõõmu pakkuva kasvukeskkonna loomises. Lisaks pakume lasterühma õppe- ja kasvatustöö planeerimises osalemist ja läbiviimist.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonnaga liituma, kui oled omandanud või omandamas pedagoogilist kõrgharidust/keskeriharidust, ootad uusi väljakutseid ja Sul on algatusvõimet ning lastega tegelemine aitab Sul ennast teostada. Töö eeldab väga head eesti- ja inglise keele oskust. Eelnev töökogemus lasteaia õpetajana annab kandideerimisel eelise.

Omalt poolt pakume Sulle võimalust osaleda uue päevahoiu loomisel ja unistuste täitmisel, häid enesetäiendamisvõimalusi ja keskkonda, mis toetab ja inspireerib tegutsema. Pakume oma töötajatele tasuta toitlustamist.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2008
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2008

HR factory kliendiks on uus eesti ja inglise keele suunitlusega Tallinnas avatav lastepäevahoid International Training Institute, mis on suunatud 1.5-7 aastastele lastele. Lastepäevahoid otsib rõõmsaid ja initsiatiivikaid töötajaid, kellel on huvi ja tahtmist erinevast rahvustest lastega igapäevaselt töötada.