https://www.cvkeskus.ee/27809

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27809

Lasteaia õpetaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • planeerida ja läbi viia õppe-kasvatustegevust
  • luua lapse arenguks vajalik keskkond


Ootused kandidaadile

  • pedagoogiline kõrg- või keskeri haridus või kõrg-või keskeri haridus muus valdkonnas
  • suurepärane suhtlemis- ja koostööoskus
  • algatusvõime


Ettevõte pakub

  • paindlikku tööaega
  • kaasaegset töökeskkonda
  • erialaseid koolitusi


Tööpakkumise number
#27809
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Lasteaia õpetaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!