Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53334

Lasteaia õpetaja abi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna Tihase Lasteaed vajab õpetaja abi ametikohale töötajat alates 08.11. k.a.

Ootused kandidaadile

* täpsus ja korrektsus
* pingetaluvus
* avatus
* koostööle orienteeritus nii töökaaslastega kui ka
* lastevanematega
* lastearmastus
* soov töötada lastega

Ettevõte pakub

  • meeldivat töökeskkonda
  • meeldivaid kogemusi

Lisainfo

Tööle asumise aeg on november

Tööpakkumise number
#53334

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 3000 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. november 2005
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2005

Tallinna Tihase Lasteaed alustas oma tööd 1961.a. Meie maja on juba 42 aastat vana, ja asub Kristiine linnaosas - on munitsipaalasutus.

Lasteaed on üldtüüpi 4- rühmaline lasteaed, kus antakse alusharidust lastele vanuses kahest eluaastast kuni seitsmenda eluaastani.

Vaata rohkem