Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49107

Lasteaia muusikaõpetaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eelkooliealiste laste muusikatundide läbiviimine kaasaegsel tasemel

Ootused kandidaadile

  • Vastavus kvalifikatsiooninõuetele - erialane haridus
  • Oskus tunda rõõmu väikese inimese arengust ja kasvamisest
  • Loovus ja loomingulisus
  • Avatus ja positiivsus
  • Koostöövalmidus

Ettevõte pakub

Väga hea mainega lasteaed Pärnu Kesklinnas/rannarajoonis.
Palk sõltub haridusest ja ametijärgust:
Kõrgharidus - noorempedagoog 5 485 krooni
pedagoog 6 180 krooni
Keskeriharidus - noorempedagoog 4 945 krooni
pedagoog 5 520 krooni

Tööpakkumise number
#49107

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. august 2005
Kuulutus sisestati:
5. august 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem