Värsked tööpakkumised

Lasteaia kunstnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 53962

Tööpakkumise number

53962

Töö kirjeldus

Töö sisuks on lasteaia ruumide kujundamine, pedagoogide nõustamine, lasteaia kroonika pidamine, asutuse kodulehekülje kujundamine/täiendamine ning osalemine lasteaedadele ja eelkooliealistele lastele korraldatavatel konkurssidel.
Tööaeg 40 t nädalas.
Lisatööna võimalik juhendada laste kunstiringe (FIE-na).

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tuleb pedagoogiline täiendkoolitus või töökogemus.

Pakume töötasu alates 4000 kr, millele lisandub kunstiringide töötasu.

Lisainfo

Avaldus koos CV-ga saata: Tartu Lasteaed Ristikhein, Ropka tee 25, 51013 TARTU

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. november 2005
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2005
Brutopalk:
Alates 4000 EEK nädalas

Tartu Lasteaias Ristikhein on 12 rühma, neist 2 tasandusrühma ja 3 sõimerühma. Kokku käib lasteaias 250 last. Üks rühm on Hea Alguse metoodikal töötav rühm. Lasteaias töötab palju huviringe.