Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #47707

Lasteaia inglise keele ja rühmaõpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

lasteaiaõpetaja tööülesanded rahvusvahelises rühmas

Ootused kandidaadile

  • pedagoogiline eriharidus
  • väga hea inglise keele oskus, nii kõnes kui kirjas
  • soov töötada lastega
  • väga hea suhtlemisoskus
  • kasuks tulevad teadmised lastepsühholoogiast
  • loomingulisus
  • hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

konkurentsivõimelist palka,
koolitusvõimalusi,
väikest kollektiivi

Tööpakkumise number
#47707

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2005

Minilasteaed Lõvimeri alustas tegutsemist 2003 aasta sügisel. Täna käib lasteaias 34 eri rahvusest last. Lasteaed on muusikakallakuga, mis aitab lapsel paremini kohaneda ja integreeruda meie ühiskonda.
Lasteaed asub looduskaunis Tiskre elamurajoonis aadressil Tiskrevälja 5.

Vaata rohkem