Värsked tööpakkumised

Laste sünnipäevade korraldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 102054

Tööpakkumise number

102054

Töö kirjeldus

Tallinna Vanalinnas asuvas hubases keskaegses majas asub laste kunstile pühendatud galerii, kus toimuvad ka lastele mõeldud sünnipäevad.Sünnipäeval mängitakse ja meisterdatakse. Töö sobib hästi ka tudengitele, kuna ei sega loengutes käimist. Koostöö sujumise korral ei ole välistatud ka pikem ja põhjalikum töösuhe.

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:
¤ Positiivne ellusuhtumine ja huvi kunsti vastu
¤ Soov töötada lastega
¤ Inglise keele oskus ning soovitatavalt veel ühe võõrkeele oskus
¤ Väga hea suhtlemisoskus
¤ Kõrgharidus (või selle omandamine)

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
¤ Mõnusat töökeskkonda Tallinna Vanalinnas
¤ Sõbralikku meeskonda
¤ Võimalust töötada õppetöö kõrvalt; viia ellu omi ideid
¤ Osalemist THK „Kullo” korraldatavatel koolitustel

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
16. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2007

Otsime sõbraliku laste sünnipäevade korraldajat Kullo Lastegaleriisse Tallinna Vanalinnas