Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #676685

Laste heaolu spetsialist

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laste heaolu spetsialisti põhiülesanneteks on Viljandi linna laste õiguste ja huvide kaitsmine ning lastega perede toimetuleku toetamine.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui:

  • Sul on kõrgharidus (soovitavalt sotsiaaltöös);
  • Sa vastad avaliku teenistuse seadusega ametnikule esitatavatele nõuetele;
  • Sa oled väga hea koostöö-, suhtlemis- ja eneseväljendamise oskusega;
  • Sa saad hakkama kaasaegsete kontoriseadmete- ja tarkvaraga;
  • Sul on B-kategooria juhiluba.

Toetavat kollektiivi ja võimalust enesetäiendamiseks valdkonnaalastel koolitustel.

Lisainfo

Kandideerimiseks esitada avaldus koos visioonikirjaga "Laste heaolu spetsialisti roll kohalikus omavalitsuses", CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad Viljandi Linnavalitsusele 6. detsembriks 2020 Linnu t 2, Viljandi 71020 või e-kirjaga viljandi (ät)viljandi.ee

Tööpakkumise number
#676685

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
6. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
18. november 2020

Viljandi linnavalitsuse sotsiaalameti põhiülesandeks on Viljandi linnaelanikele toimetulekuraskuste ennetamiseks, kõrvaldamiseks ja kergendamiseks abi osutamine s.h Viljandi linna laste õiguste ja huvide kaitsmine ning lastega perede toimetuleku toetamine.

Vaata rohkem