Lasnamäe kaupluse tehnikaosakonna juhataja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #655469

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesanneteks on:
- tehnikaosakonna juhtimine;
- eeskujuliku klienditeeninduse tagamine;
- klientide abistamine müügisaalis;
- osakonna jooksva töö organiseerimine ja analüüsimine.

Nõudmised kandidaadile

Ootused juhatajale:
- eelnev meeskonnajuhtimise kogemus;
- arvutiga töötamise kogemus;
- hea koostöö- ja suhtlemisoskus;
- hea eesti ja vene keele oskus.

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:
- ettevõttepoolseid soodustusi ja hüvesid;
- tööalast väljaõpet ja koolitusi;
- arengu- ja karjäärivõimalusi rahvusvahelises ettevõttes;
- konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Ühendust võtame valitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#655469

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. juuli 2020
Kuulutus sisestati:
19. juuni 2020

Bauhof on Eesti suurim jaekaubandusettevõte ehitusmaterjalide ja aiakaupade sektoris. Rahvusvahelisel DIY - kontseptsioonil põhinev Bauhofi kauplustekett pakub kvaliteetseid ehitus-, viimistlus-, aia- ja kodukaupu 13 kaupluses üle Eesti. Ettevõttes töötab ligi 500 inimest ning meid ühendavad väärtused on rõõmsameelsus, nutikus ja julgus.

Vaata rohkem