Lasnamäe kaupluse kassapidaja-klienditeenindaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #632936

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanded on:
- klientide nõustamine ja teenindamine kassas ja vajadusel müügisaalis;
- kassatehingute teostamine;
- kauba väljapanek müügisaalis.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et oled:
- kiire ja täpne;
- rõõmsameelne ja hea suhtlemisoskusega;
- valdad heal tasemel eesti keelt.

Ettevõte pakub

Meie pakume sulle:
- ettevõttepoolseid soodustusi ja hüvesid;
- tööalast väljaõpet ja koolitusi;
- arengu- ja karjäärivõimalusi rahvusvahelises ettevõttes;
- konkurentsivõimelist töötasu;
- tööd paindliku graafiku alusel.

Lisainfo

Ühendust võtame vaid valitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#632936

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
30. detsember 2019

Bauhof on Eesti suurim jaekaubandusettevõte ehitusmaterjalide ja aiakaupade sektoris. Rahvusvahelisel DIY - kontseptsioonil põhinev Bauhofi kauplustekett pakub kvaliteetseid ehitus-, viimistlus-, aia- ja kodukaupu 13 kaupluses üle Eesti. Ettevõttes töötab ligi 500 inimest ning meid ühendavad väärtused on rõõmsameelsus, nutikus ja julgus.

Vaata rohkem