Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146074

Laskemoonalao ülem

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teenistuskoht asub Paldiskis.
Laskemoonalao ülema teenistusülesanne on tagada laske-ja lahingumoona ning imitatsioonivahendite väljaandmine kolmele Kaitseväe väeosale vastavalt väljaõppeplaanile ja võimalustele. Korraldada laskemoonalao tõrgeteta funktsioneerimine.

Ametikoha auaste - vanemveebel.

Ootused kandidaadile

Vähemalt keskharidus;
Läbitud ajateenistus;
Arvutikasutamisoskus;
B, C kategooria autojuhiload;
Hea füüsiline vorm.

Soovitav eelnev erialane töökogemus Eesti Kaitseväes või ametikoha valdkonnas.
Soovitav reaalne auaste nooremveebel - vanemveebel.

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi, töövahendeid ja -tehnikat;
Vajadusel täiendkoolitust;
Tasuta hambaravi teenust;
Sportimisvõimalusi Keila Tervisekeskuses;
Elamisvõimalust ühiselamus;
Tasuta tööandja bussitransporti E-R Tallinn-Paldiski-Tallinn.

Lisainfo

Tööpakkumise number
#146074

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 12500 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
28. märts 2008

Värbamiskeskus tegeleb personali otsinguga Eesti Kaitseväele, sealhulgas
VÕK Rahuoperatsioonide Keskusele.

VÕK Rahuoperatsioonide Keskus on Eesti Kaitseväe Maaväe koosseisu kuuluv iseseisev asutus. Rahuoperatsioonide alase koordineeriva keskusena on VÕK ROK põhiülesandeks valmistada eesti kontingendi allüksusi ja üksikkaitseväelasi ette rahuoperatsioonidel osalemiseks ning tagada missiooniüksuste logistiline toetamine.
VÕK ROK tegeleb ka Scoutspataljoni administratiivse ja logistilise toetamisega.

Vaata rohkem