AvalehtTööpakkumisedTööpakkumised firma järgi
 

Lasita Maja AS

Pihva küla, Tartu linn, Tartu maakond
http://www.lasita.com

Tööpakkuja tutvustus

AS Lasita Maja asutati Tartus 1998. aastal. Aasta aastalt on ettevõte kasvanud, olles tänaseks arenenud Euroopa üheks suurimaks puitmajade tootjaks.
Lasita Maja annab tööd rohkem kui 250-le inimesele, tootes aastas kokku umbes 40 000 erinevat ehitist. Kolm erinevat tootmisbaasi võimaldavad toota 19 / 21 / 28 / 34 / 40 / 44 ja 70 mm seinapaksusega eriilmelisi puitehitisi, alustades aiamajade, kuuride, suvemajade, saunade, paviljonide, garaažide ja lastemajadega ning lõpetades meie parimate koostööpartnerite tarvis ka nn. eriprojektidega. Töö eriprojektidega on tõendus sellest, et me hindame kõrgelt meie klientide vajadusi, samuti annab sellest tunnistust meie lai tootevalik – tänasel päeval on meil sortimendis üle 350 erineva mudeli.
Kliendi rahuolu nimel pühendame suurt tähelepanu kvaliteedile, selle kinnituseks väljastas LRQA AS-le Lasita Maja alates 29. november 2007 ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaadi. Tunnistus selle kohta, et me peame oluliseks ka loodushoidu on FSC sertifikaadiga puidu kasutus meie ettevõttes.FSC on märk vastutustundlikust suhtumisest meie loodusvaradesse ja sellega ka meie ühisesse tulevikku.

Ettevõttest

Vaatamised
58 949
Töötajate arv
256
Asukoht
Tartu maakond

Asukoht

Lasita Maja AS tööpakkumised

VIP 1
nädal tagasi
PROJEKTEERIJA Lasita Maja OÜ
1
nädal tagasi
PROJEKTEERIJA Lasita Maja OÜ • Tartumaa
Tartumaa
2 näd. tagasi
TÕSTUKIJUHT OÜ Lasita Maja
2 näd. tagasi
TÕSTUKIJUHT OÜ Lasita Maja • Tartu
Tartu
3 näd. tagasi
PAKKIJA OÜ Lasita Maja
4 päeva jäänud
PAKKIJA OÜ Lasita Maja • Tartu
Tartu
4 päeva jäänud