Värsked tööpakkumised

Laserlõikepingi seadistaja-operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 364064

Tööpakkumise number

364064

Töö kirjeldus

AMADA laserlõikepingi seadistamine ja operaatoritöö
Tööpingi igapäevane hooldus ja töökoha korrashoid
Toodete kvaliteedikontroll ja tootmisdokumentide täitmine
Vajadusel muud tööd tootmises

Nõudmised kandidaadile

Varasem töökogemus AMADA laserlõikepingil
Valmisolek õppida ettevõttes töötama AMADA painutuspingil
Hea stressitaluvus, hea tervis, kiire töö tegemise võime
Valmisolek vahetustega tööks (ka öösel)
Aktiivne eluviis ja tugev tervis

Võimalus töötada ja areneda edukas ja kiirelt arenevas ettevõttes
Võimalust kasutada tööülesannete täitmiseks eesti, vene ja inglise keelt
Stabiilset töötasu (põhipalk ja lisatasu)
Toredaid ühisüritusi

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2014

CUTform OÜ on Jüri Tehnopargis asuv ja kiirelt arenev metallide töötlemisega tegelev ettevõte. Seoses töömahu kasvuga pakume tööd mitmetele vabadele ametikohtade.