Värsked tööpakkumised

Lasergraveerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 547629

Tööpakkumise number

547629

Töö kirjeldus

Graveerija töö eesmärk on klientide logode ja sümboolika kandmine graveerimismasina abil erinevatele toodetele. Lasergraveerimist kasutatakse eelkõige logode kandmisel puidust ja metallist toodetele.

Nõudmised kandidaadile

Antud ametikoht eeldab kandidaadilt täpsust ning kohusetundlikkust selleks, et klientide logod saaksid kvaliteetselt kantud erinevatele reklaamesemetele. Kasuks tuleb eelnev töökogemus lasergraveerimises või trükinduses, kuid ei ole kohustuslik.

Pakume tööd Eesti suurimas reklaamtoodete müügiga tegelevas ettevõttes. Samuti pakume kohapealset väljaõpet ning töö panusega seotud palgasüsteemi. Meil on mõnus kollektiiv ja hea töine atmosfäär. Tööajad on esmaspäevast reedeni kella 8:30-st kuni kella 17.00-ni.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. august 2018
Kuulutus sisestati:
24. juuli 2018

ROI pakub ettevõtte sümboolikaga kingitusi ja meeneid aastast 1992. Oleme omas valdkonnas vanim ja suurim ettevõte Eestis.

Klientide jaoks on Roi mugav partner, kuna omab suurt näidiste saali heas asukohas aadressil Madara 14. Samas majas asub ka ladu ja tootmiskompleks, mis teeb ROI kiireks ja operatiivseks partneriks. Lisaks kuulub ROI globaalse kingiettevõtte IGC koosseisu, mis koondab enda alla 53 maailma edukaimat reklaamtooteid müüvat ettevõtet.