Värsked tööpakkumised

Lapsehoidja/Kasvataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 234847

Tööpakkumise number

234847

Töö kirjeldus

Varsti avatav pisike lastehoid Tallinna kesklinnas otsib oma kollektiivi rõõmsameelset ja loovat lapsehoidja/õpetajat.

Nõudmised kandidaadile

- Alushariduse pedagoog/üliõpilane või lapsehoidja kutsetunnistuse olemasolu.
- Vajalik eelnev töökogemus antud erialal.
- Kohusetundlik.
- Rõõmsameelne.
- Loov ning avatud uutele väljakutsetele.

Ettevõte pakub

- Sõbralikku keskkonda.
- Paindlikku tööaega.
- Eneseteostuse võimalust.
- Konkurentsivõimelist töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. august 2011
Kuulutus sisestati:
30. juuli 2011

Oleme pisike lastehoid Tallinna südalinnas. Töötame nii päeva kui tunnihoiu põhimõttel, lisaks pakume ka õhtu ja ööhoiu võimalust. Soovi korral anname rendile ruume.
Meie lastehoid on nagu pisike lasteaed, kus erinevalt suurest lasteaiast jätkub igale lapsele rohkem tähelepanu ja hoolt ning seda tänu kahele täiskasvanule, kes lastega pidevalt tegelevad ja väikesele laste arvule.

Oleme avamas uut lastehoidu ja seoses sellega võtame tööle 3 toredat ja lastesõbralikku töötajat