Värsked tööpakkumised

Lapsehoidja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 80608

Tööpakkumise number

80608

Töö kirjeldus

3-lapseline Rootsi perekond pakub tööd lapsehoidjale. Otsime inimest, kes on üle 18-aasta vana ja kes on täis tahtmist vastutada majapidamise eest.
Peres on 3 last: 16-aastane poiss, 10-aastane tüdruk ja vastsündinud beebi.

Nõudmised kandidaadile

Selleks, et oma tööülesannetega hästi toime tulla, peaks kandidaat valdama soravalt inglise keelt (rootsi keele oskus on suureks eeliseks), olema paindlik, rõõmsameelne ja usalduväärne. Edukas kandidaat peaks kindlasti omama autojuhilubasid kuna üks tema tulevastest ülesannetest on laste kooli viimine ja koolist ära toomine. Mõningane söögivalmistamine ja koristustööd on osad tööülesannetest. Soovime, et lapsehoidja oleks meie pere juures mitte vähem kui aasta.

Täpne tööülesannete jaotus ja graafik selguvad läbirääkimiste käigus. Pakume paindlikku tööaega ja eraldi majutust.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
2. november 2006
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2006