Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166524

Lapsehoidja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Perekond Tartus otsib rõõmsameelset hoidjat 2 aastasele poisile.

Ootused kandidaadile

Ootame inimest, kes hoolib lastest ja oleks piisavalt aktiivne, et koos huvitavaid tegemisi teha.

Häid palgatingimusi, ravikindlustust, võimalust õppida Perekasvatusinstituudis llitsenseeritud lapsehoidjaks. Lapsehoid on suures eramajas, mis piirneb suure mänguhoovi aiaga.

Tööpakkumise number
#166524

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Lapsehoidja