Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669735

Lapsehoidja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 27. september 2020
Kuulutus aegub: 9. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Väike Päike Lastehoiud otsivad toredat LAPSEHOIDJAT, kes töötaks rõõmuga erinevates Väike Päike hoidudes.

Kui armastad tegeleda lastega, koos nendega mängida ja avastada nii toas kui õues, siis ootame just Sind kandideerima lapsehoidjaks, kes tegeleb aktiivselt lastega, tagab laste turvalisuse, abistab söömisel ning korraldab ruumide korrashoiu.

Töö asukoht: Tallinna kesklinn, Mustamäe, Peetri ja/või Laagri.

Kui soovid Väikese Päikese perega liituda, palun saada oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 09.10.2020.

Lisainfo Janne Ojanurm
+372 5689 7123

Ootused kandidaadile

✓ avastamisrõõmu  ja mängulisust
✓ sisemist motiveeritust ja avatud meelt
✓ head kohanemisvõimet
✓ valmisolekut töötada erinevates meeskondades
✓ pingetaluvust ja vastutustunnet

Sul on eelnev lastehoiu või -aia töö kogemus ja/või vastav kvalfikatsioon.

Ettevõte pakub

✓ paindlikku tööaega
✓ võimalust saada kogemusi erinevates hoidudes töötades
✓ motiveerivat töötasu ja lisahüvesid
✓ meeskonnaüritusi ja koolitusi

Tööpakkumise number
#669735

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
27. september 2020

Lasteklubi Väike Päike on lastele ja peredele suunatud erinevaid tugiteenuseid pakkuv võrgustik Tallinnas, Harjumaal ja Tartus, kuhu kuulub kokku kaheksa lastehoidu: Tallinna kesklinnas, Mustamäel, Laagris, Peetris, Viimsis ja Tartus; 7-rühmaline lasteaed Viimsis ja 3-rühmaline Tartus ning Huvikool. Väikeses Päikeses on lastele suunatud arendavaid tegevusi alates esimesest elukuust kuni koolieani. Lapsevanemad saavad oma lapse arengut toetada käies temaga ujumas, võimlemas, laulmas, füsio- ja kõneteraapias, massaažis jne. Lapse andeid aitavad arendada meie laulu-, loovuse-, tantsu-, robootika-, akrobaatika- ja paljude teiste huviringide tunnid.

Vaata rohkem

Lapsehoidja