Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #91390

Lapsehoidja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

lapsehoid (tegelemine, õpetamine, toitmine, jalutamine)

Ootused kandidaadile

ausus ja usaldusväärsus, avatus ja rõõmsameelsus, hoolivus ja kohusetunne.
eesti keele oskus kõnes ja kirjas, vene emakeelega kandideerijatel eesti keele oskus nõutav algtasemel.

Ettevõte pakub

väljaõpet
täiendõpet
toetavat ja sõbralikku kollektiivi
paindlikku tööaega

Lisainfo

Ootame tööle kõiki kutsetunnistusega lapsehoidjaid.

Tööpakkumise number
#91390

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 25 - 45 €/tunnis
Kuulutus aegub:
3. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2007

OÜ NANNY SERVICE eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kompleksset lapsehoidja ja koduabilise teenust.

OÜ NANNY SERVICE teostab oma teenuseid peamiselt Tallinnas ja Harjumaal ning meie teenused on suunatud eelkõige kõigile lastega peredele.

Vaata rohkem

Lapsehoidja